Görükle ‘de Günlük Kiralık Pansiyon

Öğrenciler için uygun konaklama fırsatı sunan firmamız pansiyon arayışlarınızı karşılamanız için size yardımcı olmaktadır.

Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konaklama fırsatını elde edebilmeleri için Görükle günlük pansiyon hizmetimiz size yardımcı olacaktır. Güvenilir ve kaliteli bir yerde konaklamak aynı zamanda fiyat açısından da avantaj elde etmek istediğinizde firmamız size yardımcı olacaktır. Öğrenci dostu politikalarımızla fiyat sorunu yaşayan birçok kişi gibi size de yardımcı oluyoruz. Memnun kalacağınız birçok sonuç almanızı sağlayan ekibimiz size kendi aileniz gibi bakacaktır. Uzun süreli konaklamalarda kampanyalı fiyatlarımız için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyeti %100

Avantajlı bir müşteri memnuniyeti sonucu olan firmamız, Görükle günlük pansiyon hizmeti verdiği herkesi memnun etmektedir. Son derece önemli olan ve kazançlı çıkacağınız konaklama ihtiyacının karşılanması için firmamız size destek verecektir. Nitelikli ve uzman olan kadromuzda görevli olan tüm personellerimiz kendi çocuklarından ayırt etmedikleri sizlerle en iyi iletişimi kurmaya gayret etmektedir. Bunun karşılığını gören birçok personelimiz sizi memnun edecek sonuçlar almak için gece gündüz çalışmaktadır. Nezih kiracılara hizmet veren firmamız, öğrencilerin güvenliğini önde tutarak çalışmaktadır. Ailelerin gözü arkada kalmasın diye iletişim taleplerine en kısa sürede cevap verilmekte, sorunsuz bir ulaşım sağlanması için güvenli hizmet veren servislerimiz öğrencilerimizin hizmetindedir. Aile sıcaklığından uzak kalmaması gereken öğrencileri güvenle konaklama yapmaları için bize emanet edebilirsiniz.

 

Kameralı Gözlem Sistemleri

24 saat güvenlik kamerasının aktif olarak izlendiği dış ortamlarda güvenilir bir takip sistemi vardır. Mekana girip çıkan herkesin güvenle takip edilmesini sağlayan firmamız her zaman memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmak için görev başındadır. Sizi ve ailenizi güvenli ellerde ağırlayan pansiyonumuzun ruhsatlı olduğunu da belirtmek isteriz.

 

Bursa’yı Keşfetmek

Bursa’yı keşfetmek istediğinizde son derece önemli olan konaklama ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. Görükle günlük pansiyon fiyatları ile günübirlik gezilerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Bursa’nın her yerini keşfetmek için Nilüfer’e yakın olan konumuyla dikkat çeken Görükle sizi huzurlu bir hafta geçirme şansı bırakacaktır. Günübirlik ve uzun süreli konaklamalarla göz dolduran pansiyonumuz bir ailenin rahat edebileceği nezihliktedir.