Görükle Günlük Kiralık Pansiyon

Görükle’de günlük pansiyon fiyatları en ekonomik olan firmalardan biri olan pansiyonumuz sizin için en iyi şartları sunuyor.

Görükle günlük pansiyon kiralamak için yıllardır hizmet veren firmamız, sizi ve ailenizi güvenli bir barınma alanı bulmak üzere ağırlamaktan memnuniyeti duyacaktır. Ruhsatlı ve temizlik konusunda en iyilerden olan pansiyonlarımız üniversiteye yakın olması nedeniyle birçok öğrenci tarafından sıkça tercih ediliyor. Görükle’nin kampüse yakınlığı nedeniyle tercih edilmesi birçok öğrencinin burada ağırlıklı ikamet etmesini sağlıyor. Kaliteli ve güvenilir bir barınma alanı aramak da bu kalabalık içinde zorlaşıyor. Pansiyonlarımız tüm bu kafalardaki soru işaretlerini giderebileceğiniz bir hizmet anlayışıyla bölgenin en eski pansiyonlarından biri olarak hizmetimizdedir.

 

Görükle’de Yaşam

Tam bir öğrenci köyü olan Görükle günlük pansiyon fiyatları makul ölçülerdedir. Uzun süreli konaklama tercih eden öğrencilerimiz için daha da ekonomik olan pansiyonlarımızda, banyo ve yemekhane bulunmaktadır. 24 saat internet erişiminin sağlandığı ve sorunsuz bir ulaşımın mümkün olduğu Görükle, Bursa’nın en güzel ilçesi Nilüfer’e 16 km mesafeyle ulaşabilirsiniz. Öğrencilerin okul saatlerine uygun olan otobüs ve minibüslerle şehir içi ulaşımının da popüler olduğu bilinmektedir. Fiyatların da uygun olduğu pansiyonlarımız bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu şekilde donatılmıştır.

 

Kendinizi Evinizde Hissedin Diye…

Odalarımızın her biri kendinizi evinizde hissetmeniz için sıcak ve samimi biçimde döşenmiştir. Mini bir mutfak bulunan ve kendi yemeğinizi pişirmenizi sağlayan bu yaşam alanlarında özellikle ekonomik bir barınma ihtiyacı olan yurtlar gibi işlevsel kullanım planlanmıştır. Diğer konularda da öğrencilerimizin beklentilerini değerlendirerek kendimizi geliştirdiğimiz için fark yaratan çalışmalara imza attık. Uzun süreli konaklamalar için her zaman hizmetinizde olan firmamız, sizi memnun etmek için her türlü desteği verecektir.

 

Esnek Ödeme Koşulları

Son derece ekonomik ve esnek olan ödeme koşullarıyla öğrencinin derdinden anlayan firma olma yaklaşımımız her zaman bize kazandırıyor. Sizin de kazançlı çıkmak için tercih edeceğiniz konaklama hizmetimiz, çocuklarınızın kendini güvende hissetmesini sağlayacak samimiyette verilir. Görükle günlük pansiyon hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek kazançlı çıkacağınız birçok alternatifi öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız Görükle’de bize emanet!